| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,054 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили с М-техника |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| ходова част | за автомобили без електр. регулиране на амортисьорите |
| Товароносимост Пр.Ос до | 990 кг |
| товароносимост задна ос до | 1300 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| ходова част | за автомобили без електр. регулиране на амортисьорите |
| Товароносимост Пр.Ос до | 990 кг |
| товароносимост задна ос до | 1245 кг |