| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,054 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,98 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 392 mm |
| дължина | 392 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,98 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 327 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| диаметър | 13,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,13 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,21 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 358 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,13 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| дължина | 327 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 358 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| диаметър | 12,25 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,21 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| ходова част | за автомобили без електр. регулиране на амортисьорите |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1070 кг |
| товароносимост задна ос до | 1300 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| ходова част | за автомобили без електр. регулиране на амортисьорите |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1070 кг |
| товароносимост задна ос до | 1245 кг |