| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,054 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,03 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| дължина | 368 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,32 kg |
| дебелина 1 | 13,75 mm |
| външен диаметър | 155 mm |
| дължина | 415 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AA |
| диаметър | 12,65 mm |
| дължина | 380 mm |
| външен диаметър | 114 mm |