| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,41 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 199 mm |
| дължина | 387 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,81 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 413 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 412 mm |
| външен диаметър 1 | 114 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 407 mm |
| външен диаметър 1 | 202 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 396 mm |
| външен диаметър 1 | 113 mm |
| тегло | 3,1 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,07 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| дължина | 395 mm |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 114 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| дължина | 412 mm |
| параметър | CC |
| диаметър 2 | 14,9 mm |
| външен диаметър | 211 mm |
| диаметър 1 | 14,25 mm |
| диаметър 3 | 14,7 mm |
| дължина | 398 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 407 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| външен диаметър | 202 mm |