| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,054 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,11 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 423 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,87 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 174 mm |
| дължина | 399 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| товароносимост задна ос до | 1400 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили с регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1215 кг |