| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| параметър | ACF |
| дължина | 394 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 341 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| параметър | D |
| дължина | 334 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| диаметър 1 | 9,55 mm |
| диаметър 2 | 15,5 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 343 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър | 15 mm |
| параметър | D |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| диаметър 1 | 9,95 mm |
| диаметър 2 | 15,95 mm |
| параметър | D |
| дължина | 341 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| диаметър 1 | 9,5 mm |
| диаметър 2 | 14,9 mm |
| параметър | ACF |
| дължина | 360 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| диаметър | 15,75 mm |
| параметър | D |
| дължина | 339 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| диаметър 1 | 10 mm |
| диаметър 2 | 16,2 mm |
| параметър | ACF |
| дължина | 369 mm |
| външен диаметър | 125 mm |
| диаметър | 15 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили с регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1400 кг |
| товароносимост задна ос до | 1755 кг |