| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,3 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 161 mm |
| дължина | 355 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 229 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,38 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| дължина | 216 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,63 kg |
| диаметър 1 | 10,8 mm |
| диаметър 2 | 15 mm |
| диаметър 3 | 10,8 mm |
| външен диаметър | 143,5 mm |
| дължина | 223,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| товароносимост задна ос до | 905 кг |
| ходова част | за автомобили със спортно окачване |
| ограничение за производител | Eibach |