| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,9 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 123 mm |
| дължина | 355 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,28 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| дължина | 372 mm |
| дължина | 356 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 361 mm |
| външен диаметър | 122 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,202 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 344 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 372 mm |
| външен диаметър | 122 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,201 kg |
| необходими бройки | 1 |