| параметър | AA |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 380 mm |
| външен диаметър 1 | 157 mm |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 410 mm |
| външен диаметър 1 | 158 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър 1 | 157 mm |
| тегло | 3,1 kg |
| параметър | A7 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 381 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 361 mm |
| външен диаметър 1 | 157 mm |
| тегло | 3,1 kg |