| дебелина | 23 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| материал | пластмаса |
| материал | гума |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 23 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| материал | пластмаса |
| материал | гума |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,850 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| дължина | 325 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | E |
| дължина | 333 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 380 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| диаметър | 12,5 mm |