| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,85 kg |
| дебелина 1 | 14,25 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 394 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| диаметър | 13,25 mm |
| дължина 1 | 415 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,25 mm |
| дължина | 402 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| тегло | 3,9 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,75 mm |
| дължина | 408 mm |
| външен диаметър 1 | 176 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 135 mm |
| дължина | 402 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение | |
| диаметър | 14,25 mm |
| дължина 1 | 402 mm |
| външен диаметър 1 | 135 mm |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 179 mm |
| диаметър | 15 mm |
| дължина | 415 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 13,25 mm |
| дължина | 415 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 14,75 mm |
| дължина | 408 mm |
| външен диаметър | 176 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 14,25 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| дължина | 414 mm |