| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 409 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 13,5 mm |
| дължина | 398 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 173 mm |
| диаметър | 15,25 mm |
| дължина | 377 mm |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 174 mm |
| дължина | 385 mm |
| диаметър | 15,5 mm |