| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,9 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 123 mm |
| дължина | 355 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,28 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| дължина | 372 mm |
| дебелина | 11,25 mm |
| дължина | 352 mm |
| външен диаметър 1 | 123 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| дължина | 352 mm |
| външен диаметър | 123 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 12,25 mm |
| дължина | 356 mm |
| външен диаметър 1 | 144 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| дължина | 356 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 341 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,350 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 123 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| дължина | 352 mm |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 144 mm |
| диаметър | 12,25 mm |
| дължина | 356 mm |