| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,56 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 362 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,25 kg |
| дебелина 1 | 10 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 336 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| код на цвят | OE:violet+green |
| код на цвят | OE: green+red |
| код на цвят | OE: violet+red |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 850 кг |
| товароносимост задна ос до | 785 кг |