| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,1 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,46 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| дължина | 325 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,18 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 102 mm |
| дължина | 405 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 404 mm |
| външен диаметър 1 | 101 mm |
| тегло | 3,1 kg |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 323 mm |
| външен диаметър 1 | 128 mm |
| тегло | 3,5 kg |