| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 322 mm |
| външен диаметър | 162 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 334 mm |
| външен диаметър | 167 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 316 mm |
| външен диаметър | 98 mm |
| тегло | 2 kg |
| код на цвят | 1x white/1x red |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 11,4 mm |
| дължина | 316 mm |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| тегло | 1,96 kg |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 348 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| параметър | ACF |
| дължина | 318 mm |
| външен диаметър | 99,5 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | ACF |
| дължина | 313 mm |
| външен диаметър | 96 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| параметър | ACF |
| дължина | 318 mm |
| външен диаметър | 96 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 13,65 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 1 | 174 mm |
| тегло | 2,77 kg |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 332 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 13,75 mm |
| дължина | 330 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 13,75 mm |
| външен диаметър | 173 mm |
| дължина | 347 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 352 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| диаметър | 13,5 mm |