| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вариант на екипировка | 3 doors |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вариант на екипировка | 5 doors |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 4,97 kg |
| дебелина 1 | 13,75 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 444 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 4,33 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 438 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 4,53 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 137,5 mm |
| дължина | 415 mm |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 434 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 3,3 kg |
| диаметър 1 | 10,6 mm |
| диаметър 2 | 14 mm |
| диаметър 3 | 10,6 mm |
| дължина | 431 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 4,05 kg |
| диаметър 1 | 10 mm |
| диаметър 2 | 13,35 mm |
| диаметър 3 | 10 mm |
| дължина | 410 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| диаметър 1 | 10,45 mm |
| диаметър 2 | 13,7 mm |
| дължина | 419 mm |
| външен диаметър 1 | 127 mm |
| тегло | 3,3 kg |