| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| вариант на екипировка | With Adaptive susp. |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| вариант на екипировка | W/O Adaptive susp. |
| дължина | 370 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,706 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 352 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 3,046 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 390 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,362 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 333 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 3,324 kg |
| необходими бройки | 1 |