| дължина | 352 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 3,046 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 333 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 3,324 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 327 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 3,224 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 320 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 3,588 kg |
| необходими бройки | 1 |