| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AC |
| дължина | 398 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 349 mm |
| външен диаметър | 125 mm |
| диаметър | 11 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 357 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| диаметър | 11 mm |