| дебелина | 12,35 mm |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър 1 | 113 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 357 mm |
| външен диаметър 1 | 116 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| дължина | 328 mm |
| външен диаметър | 113 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър | 113 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,9 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 357 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,9 kg |
| необходими бройки | 1 |