| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| дебелина | 10 mm |
| дължина | 315 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| тегло | 1,34 kg |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 364 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| тегло | 1,69 kg |
| параметър | E |
| диаметър | 10 mm |
| дължина | 315 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 364 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| диаметър | 11,5 mm |