| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 357 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| код на цвят | 1x light blue/white |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 373 mm |
| дебелина | 11 mm |
| тегло | 1,85 kg |
| дължина | 353 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,72 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 353 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,332 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 353 mm |
| дебелина | 11 mm |
| тегло | 1,85 kg |
| външен диаметър | 159 mm |
| дължина | 353 mm |
| дебелина | 12,75 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| параметър | AA |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 11 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 353 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| диаметър | 12,75 mm |