| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| дължина | 353 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,72 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 347 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,542 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 158 mm |
| дължина | 347 mm |
| дебелина | 13,25 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| параметър | AA |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 11 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 347 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| диаметър | 13,25 mm |