| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,55 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 125 mm |
| дължина | 370 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,36 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 340 mm |
| дебелина | 10,5 mm |
| дължина | 375 mm |
| външен диаметър 1 | 127 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| параметър | AA |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 10,2 mm |
| диаметър 2 | 12,7 mm |
| диаметър 3 | 10,2 mm |
| дължина | 362 mm |
| външен диаметър 1 | 144 mm |
| тегло | 2 kg |
| диаметър 1 | 10,2 mm |
| диаметър 2 | 12,7 mm |
| диаметър 3 | 10,2 mm |
| дължина | 362 mm |
| външен диаметър 1 | 144 mm |
| тегло | 2 kg |
| параметър | AAG |
| диаметър 1 | 10,2 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| дължина | 362 mm |
| диаметър 2 | 12,7 mm |
| диаметър 3 | 10,2 mm |