| дебелина | 11,95 mm |
| дължина | 279 mm |
| външен диаметър 1 | 122 mm |
| външен диаметър 2 | 153 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| дебелина | 11,75 mm |
| дължина | 278 mm |
| външен диаметър 1 | 122 mm |
| външен диаметър 2 | 155 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 318 mm |
| външен диаметър 1 | 174 mm |
| тегло | 2,1 kg |