| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AB |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,08 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 177 mm |
| дължина | 344 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,835 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 150 mm |
| дължина | 326 mm |