| дължина | 255 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| диаметър | 10,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,11 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,29 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| дължина | 260 mm |
| дължина | 310 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,49 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,46 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| дължина | 310 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 313 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 251 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 226 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 266 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 260 mm |
| външен диаметър | 104 mm |
| диаметър | 10,5 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 245 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 246 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 274 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| диаметър | 12 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 281 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 905 кг |
| товароносимост задна ос до | 755 кг |