| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,21 kg |
| дебелина 1 | 10,75 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| дължина | 266 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,63 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| дължина | 280 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 905 кг |
| товароносимост задна ос до | 755 кг |