| параметър | AC-SL |
| дължина | 308 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| диаметър | 12 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 257 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| диаметър | 11 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 331 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 254 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| диаметър | 11,5 mm |