| параметър | AC-SL |
| дължина | 299 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 13 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 254 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 268 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| диаметър | 12 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 268 mm |
| външен диаметър | 113 mm |
| диаметър | 12,25 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 288 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 13 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 293 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър | 13,25 mm |