| параметър | AC |
| дължина | 266 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 317 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 302 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| диаметър | 12 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 248 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| диаметър | 11 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 905 кг |
| товароносимост задна ос до | 755 кг |