| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| параметър | AA |
| дължина | 308 mm |
| външен диаметър | 129 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 384 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| диаметър | 14,75 mm |