| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили с ниско окачване |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили с ниско окачване |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| параметър | D |
| диаметър 2 | 14,3 mm |
| диаметър 1 | 9,4 mm |
| диаметър 3 | 9,4 mm |
| дължина | 318 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| параметър | D |
| диаметър 3 | 9,3 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър 1 | 9,3 mm |
| диаметър 2 | 14 mm |
| дължина | 314 mm |
| параметър | D |
| дължина | 294 mm |
| диаметър 2 | 14,3 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър 3 | 9,4 mm |
| диаметър 1 | 9,4 mm |
| параметър | CC-SL |
| диаметър | 13,5 mm |
| дължина | 368 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| параметър | CC-SL |
| диаметър | 13,25 mm |
| външен диаметър | 154 mm |
| дължина | 352 mm |
| параметър | CC-SL |
| диаметър | 13 mm |
| дължина | 331 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1175 кг |
| товароносимост задна ос до | 1160 кг |