| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили с ниско окачване |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| обурудване на автомобила | за автомобили с регулиране на нивото |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| параметър | D |
| диаметър 2 | 15 mm |
| диаметър 1 | 9,65 mm |
| диаметър 3 | 9,65 mm |
| дължина | 311 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| параметър | CC-SL |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| дължина | 360 mm |
| параметър | D |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 307 mm |
| диаметър 1 | 9,6 mm |
| диаметър 2 | 15 mm |
| диаметър 3 | 9,6 mm |