| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили с ниско окачване |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| параметър | D |
| диаметър 2 | 14,3 mm |
| диаметър 1 | 9,4 mm |
| диаметър 3 | 9,4 mm |
| дължина | 318 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| параметър | D |
| диаметър 3 | 9,3 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър 1 | 9,3 mm |
| диаметър 2 | 14 mm |
| дължина | 314 mm |
| параметър | CC-SL |
| външен диаметър | 156 mm |
| дължина | 354 mm |
| диаметър | 12,5 mm |