| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,51 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| дължина | 390 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 3 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| дължина | 292 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,06 kg |
| дебелина 1 | 15,25 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 280 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 382 mm |
| външен диаметър 1 | 169 mm |
| тегло | 2,656 kg |
| параметър | RS |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 382 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| външен диаметър | 169 mm |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 9,5 mm |
| диаметър 2 | 13,3 mm |
| диаметър 3 | 9,5 mm |
| дължина | 340 mm |
| външен диаметър 1 | 137 mm |
| тегло | 2,38 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,4 kg |
| диаметър 1 | 9,1 mm |
| диаметър 2 | 14,5 mm |
| диаметър 3 | 9,1 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 284 mm |
| параметър | D |
| външен диаметър | 137 mm |
| диаметър 3 | 9,5 mm |
| диаметър 1 | 9,5 mm |
| дължина | 340 mm |
| диаметър 2 | 13,3 mm |
| параметър | CC-SL |
| външен диаметър | 151 mm |
| дължина | 328 mm |
| диаметър | 13 mm |
| параметър | CC-SL |
| външен диаметър | 156 mm |
| дължина | 338 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| параметър | D |
| диаметър 3 | 9 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| дължина | 292 mm |
| диаметър 1 | 9 mm |
| диаметър 2 | 14,15 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1230 кг |
| товароносимост задна ос до | 1215 кг |