| дебелина | 23 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| материал | пластмаса |
| материал | гума |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 23 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| материал | пластмаса |
| материал | гума |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| версия | ATTACCO AMMORTIZZAT. |
| страна на монтаж | горе |
| параметър | E |
| външен диаметър | 114 mm |
| дължина | 306 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 402 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| диаметър | 12 mm |