| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,99 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| дължина | 430 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 446 mm |
| външен диаметър 1 | 158 mm |
| тегло | 3 kg |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 462 mm |
| външен диаметър | 160 mm |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 462 mm |
| външен диаметър 1 | 160 mm |
| тегло | 3 kg |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,55 mm |
| дължина | 420 mm |
| външен диаметър 1 | 159 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 418 mm |
| външен диаметър 1 | 158 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| параметър | AA |
| дължина | 420 mm |
| диаметър | 12,55 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 12,75 mm |
| дължина | 422 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| дължина | 418 mm |