| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 4,57 kg |
| дебелина 1 | 19 mm |
| външен диаметър | 161 mm |
| дължина | 274 mm |
| параметър | E |
| дължина | 270 mm |
| диаметър | 19 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 158 mm |
| дължина | 272 mm |
| диаметър | 19,5 mm |