| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,09 kg |
| дебелина 1 | 9,25 mm |
| външен диаметър | 98 mm |
| дължина | 315 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,91 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 361 mm |
| дължина | 327 mm |
| ширина | 97,9 mm |
| диаметър | 9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,04 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 330 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| диаметър | 139,5 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой на навивките | 6,1 |
| да се подменят само по двойки | |
| дължина | 342 mm |