| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| продуктов номер | 4060140 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 111,8 mm |
| дължина | 332 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| тегло | 1,6 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 339 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 1,6 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,585 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 113 mm |
| дължина | 258 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 339 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 2 |
| по избор | |
| цветна маркировка | жълт |
| цветна маркировка | виолетов |
| количество | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4020730 |
| дебелина | 357 mm |
| външен диаметър | 110,5 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър 1 | 78,5 mm |
| външен диаметър 2 | 78,5 mm |
| тегло | 1,91 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| диаметър | 141 mm |
| обща дължина | 350 mm |
| кодова буква | LP |
| дебелина | 357 mm |
| външен диаметър | 110,5 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър 1 | 78,5 mm |
| външен диаметър 2 | 78,5 mm |
| тегло | 1,91 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 339 mm |
| външен диаметър 1 | 140 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| по избор | |
| цветна маркировка | жълт |
| цветна маркировка | виолетов |
| многократен | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,4 mm |
| диаметър | 134 mm |
| дължина | 362 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| да се подменят само по двойки | |
| брой на навивките | 6 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 316 mm |
| външен диаметър 1 | 141 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| дебелина | 330 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 90,5 mm |
| външен диаметър 2 | 137 mm |
| тегло | 2,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 340 mm |
| външен диаметър 1 | 142 mm |
| тегло | 2,1 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| по избор | |
| цветна маркировка | виолетов |
| многократен | 2 |
| цветна маркировка | жълт |
| параметър | E |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| диаметър | 11 mm |
| параметър | E |
| дължина | 313 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| диаметър | 11 mm |
| параметър | AC-SL |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| дължина | 340 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 316 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 982 кг |
| товароносимост задна ос до | 985 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1000 кг |
| товароносимост задна ос до | 1000 кг |