| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 327 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| външен диаметър 2 | 106 mm |
| тегло | 1,86 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 327 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| външен диаметър 2 | 106 mm |
| тегло | 1,86 kg |
| необходими бройки | 2 |