| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 327 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| външен диаметър 2 | 106 mm |
| тегло | 1,86 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 320 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,87 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 315 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| диаметър | 13,05 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 327 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| външен диаметър 2 | 106 mm |
| тегло | 1,86 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 321 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 317 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| диаметър | 12,2 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 11,5 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 326 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 308 mm |
| диаметър | 12 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1120 кг |
| товароносимост задна ос до | 965 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1022 кг |
| товароносимост задна ос до | 965 кг |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1130 кг |
| товароносимост задна ос до | 930 кг |