| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 311 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,410 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 297 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,380 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 328 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,990 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 334 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| външен диаметър | 122 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 12 mm |
| дължина | 334 mm |
| външен диаметър 1 | 148 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| параметър | E |
| дължина | 312 mm |
| външен диаметър | 113 mm |
| диаметър | 10,5 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 10,5 mm |
| външен диаметър | 113 mm |
| дължина | 297 mm |
| дебелина | 12 mm |
| дължина | 328 mm |
| външен диаметър 1 | 148 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| параметър | AAF |
| диаметър | 12 mm |
| външен диаметър 2 | 153 mm |
| дължина | 334 mm |
| външен диаметър 1 | 122 mm |
| параметър | AAF |
| дължина | 328 mm |
| външен диаметър 2 | 153 mm |
| външен диаметър 1 | 120 mm |
| диаметър | 12 mm |