| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1/диаметър 2 | 10/105 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,34 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 356 mm |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12 mm |
| дължина | 359 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 2,15 kg |