| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,85 kg |
| дебелина 1 | 10,25 mm |
| външен диаметър | 95 mm |
| дължина | 322 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,99 kg |
| дебелина 1 | 10,75 mm |
| външен диаметър | 97 mm |
| дължина | 320 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,08 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| дължина | 392 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 10,75 mm |
| дължина | 405 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| параметър | AA |
| дължина | 324 mm |
| диаметър | 10,25 mm |
| външен диаметър | 97 mm |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| дължина | 405 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 10,7 mm |
| дължина | 326 mm |
| външен диаметър | 98 mm |