| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,222 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,222 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,94 kg |
| дебелина 1 | 10,75 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 390 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,47 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 405 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 393 mm |
| външен диаметър 1 | 114 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| параметър | AC |
| дължина | 393 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| дължина | 381 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | E |
| диаметър 2 | 11,75 mm |
| диаметър | 142 mm |
| дължина | 405 mm |
| брой на навивките | 7,5 |