| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,315 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,6 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 355 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| цветна маркировка | кафяв |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 354 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 3 |
| дебелина | 346 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 95,5 mm |
| външен диаметър 2 | 95,5 mm |
| тегло | 2,76 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,248 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| дължина | 305 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 360 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 2 |
| параметър | E |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 13,25 mm |
| дължина | 360 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| дължина | 309 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| диаметър | 13,25 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 133 mm |