| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 340 mm |
| височина | 445 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Premium |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 480x350 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |